Öncelikle sizlere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak isteriz!

Satın aldığınız ürünü kullanılmamış olması koşulu ile ürüne ait tüm aksesuarları ve orjinal faturası ile birlikte siparişinizin içinde size gönderilen  iade&değişim  formunu eksiksiz  doldurarak  ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde  aşağıda belirttiğimiz adrese orjinal faturası ile birlikte tarafımıza göndererek  iade veya değişim talep edebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

Kullanılmamış ürünler için teslimattan itibaren 14 gün içerisinde iade edilebilir. iadelerde kargo masraflari size aittir.

Aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş, faturasız ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir ve kargo masrafları size ait olmak üzere size geri gönderilecektir.

Tüm ürünler orjinal ambalajlarında paketli olmalıdır.

Sadece bienvi.com  adresinden alınan ürünler iade edilebilir.

Ürünün  iade formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır.

Ürünün orjinal faturası paket içine konulmalıdır.

İade şartlarına göre  uygun olan  ürünlerin iadesi  onaylanarak 7 iş günü içinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürlerince  7 iş gününü bulabilmektedir.

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Ürün stoklarımız günlük olarak değiştiğinden değişim talebinde olduğunuz ürünle ilgili model, boy, renk  garantisi verememekteyiz. Bu nedenle yerine almak istediğiniz ürün eğer stoklarımızda varsa değişim işleminiz gerçekleştirilecektir.

Değişimlerde kargo masraflari size aittir.

Ürün değişimi işlemleri için, değişim talep ettiğiniz ürünü fatura ve iade/değişim formu ile yerine almak istediğiniz ürünün kodunu ve beden bilgisini yazarak  tarafımıza iletebilirsiniz.

İstediğiniz ürünün stoklarımızda olmadığı görülürse, müşteri temsilcimiz size telefon ile ulaşacaktır.

Değişim talebinde bulunduğunuz ürünlerin fiyat farklılıklarından ötürü doğan fark tutarlarını havale işlemi ile tarafımıza  gerçekleştirebilirsiniz.Burada süre kısıtımız 2 iş günüdür.